Shopping Cart

Ērta un ātra piegāde uz Omniva pakomātiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā

  • English
  • Eesti
  • Lietuviškai
  • Latviešu valoda

Balināšana mājās

Zobu balināšana mājās

Lai izvairītos no dārgiem zobārsta pakalpojumiem un ietaupītu laiku, zobu balināšana mājās bieži vien var būt racionālākais risinājums. Biežāk sastopamie zobu balināšanas līdzekļi ir zobu pastas, skalošanas šķidrumi un zobu sukas. Arvien populārāki kļūst arī ekoloģiskie un dabīgie zobu balināšanas līdzekļi. Piemēram, kokosriekstu sviests vai pasta, ko izmanto kā sastāvdaļu.

Ir svarīgi izdarīt gudru izvēli, pienācīgi izvērtēt savas vajadzības un neapjukt dažādo produktu klāstā. Lielākā priekšrocība ir tā, ka šie zobu balināšanas līdzekļi ir draudzīgi jūsu naudas makam. Savukārt trūkumi ir saistīti ar relatīvi nelielu šo līdzekļu efektivitāti un panāktā efekta ilgumu.

Ar ko sākt:

Ikviens vēlas veselus un baltus zobus. Diemžēl, lai kā mēs rūpētos par savu smaidu, dabīgi gaišu zobu toni bieži vien neizdodas saglabāt. To ietekmē daudzi un dažādi faktori, piemēram, smēķēšana, bieža kafijas, tējas vai citu krāsojošu pārtikas produktu lietošana. Lai kvalitatīvi izbalinātu zobus, pēc iespējas jāvairās no šiem produktiem. Tieši tāpēc zobu balināšana mājās vai zobārsta krēslā ir aktuāla daudziem no mums. Pārrunāsim, kādi ir biežāk sastopamie zobu balināšanas veidi un zobu balināšanas līdzekļi.

TOP:

Zobu balināšana ar lāzeru

Veic zobārsts

Dažādos zobārstu kabinetos jums ieteiks konkrētas programmas zobu balināšanai ar lāzeru. Visbiežāk zobi tiek pārklāti ar speciālu balinošu gelu, kas ar LED gaismas staru palīdzību aktivizē zobos esošo skābekli. Šādas procedūras priekšrocība ir ātrums – parasti pietiek ar vienu vizīti, lai izmainītu zobu toni. Turklāt var sagaidīt ilgstošus rezultātus. Tomēr zobu balināšanai ar lāzeru ir vairāki trūkumi: izvēloties šo metodi, klienti nereti sūdzas par paaugstinātu zobu jutīgumu. Turklāt zobu balināšanas ar lāzeru procedūras cena ir diezgan augsta, salīdzinot ar citiem zobu balināšanas veidiem un līdzekļiem, kas paredzēti zobu balināšanai mājās.

Optimālākais balināšanas veids

Zobu balināšanas strēmeles ir līdzeklis, kas apvieno visas balināšanas veidu priekšrocības, un tām ir maz vai vispār nav nekādu trūkumu. Zobu balināšana ar strēmelēm ir tikpat droša kā zobārsta kabinetā, neizraisa zobu jutīgumu un maksā krietni mazāk. Zobu balināšana ar šīm strēmelēm jums izmaksās aptuveni 30–60 eiro atkarībā no tā, kuru produktu izvēlēsieties, savukārt par rezultātiem varēsiet priecāties līdz gadam vai ilgāk. Zobu balināšanas strēmeles ir vienkārši lietojamas. Tās ir vienkārši uzlīmējamas uz zobiem, katru dienu pietiek paturēt no 30 līdz 60 minūtēm. Ar tām zobu balināšana mājās neaizņems tik daudz laika kā, piemēram, lietojot kapes. Vienīgais trūkums ir tas, ka rezultāts nebūs tik ātrs kā, piemēram, vienreizēja balināšana zobārsta kabinetā. Neatkarīgi no tā, rezultāti var būt tikpat izteikti. Lietojot Crest zobu balināšanas strēmeles, pirmos vērā ņemamos rezultātus var ieraudzīt jau pēc trim dienām. Šīs zobu balināšanas strēmeles ir drošas un efektīvas, ražotas ASV. Tās ir plaši zināmas un tiek lietotas visā pasaulē. Vairāk par Crest strēmelēm un to, kā pareizi izvēlēties jums piemērotu produktu, lasiet šeit.

Lētāk nekā balināšana ar lāzeru

Šāda veida zobu balināšanu var veikt gan ar zobārsta palīdzību, gan patstāvīgi mājās. Neatkarīgi no tā, ka nepieciešamos zobu balināšanas līdzekļus var iegādāties patstāvīgi, šo procedūru ieteicams veikt zobārsta uzraudzībā. Zobārstniecības iestādē tiks izgatavotas jūsu zobu formai atbilstošas kapes un tiks izvēlēta konkrētām vajadzībām atbilstoša gela koncentrācija. Šie zobu balināšanas līdzekļi ir lētāki nekā balināšana ar lāzeru, tomēr process ir ilgāks un prasa vairāk pūļu. Priekšrocība zobu balināšanai ar kapēm ir tā, ka zobu tonis mainās pakāpeniski, līdz ar to pēc procedūras ir mazāka iespējamība sagaidīt nevēlamu jutīgu zobu efektu. Trūkumi, kas saistīti ar procedūrai veltāmo laiku un citām neērtībām: zobu balināšanai būs jāvelta apmēram 14 dienas, un kapes bieži vien jātur uz zobiem visu nakti.

Zobu balināšanas strēmeles Crest 3D White

Zobu balināšanas strēmeles Crest 3D White ir lieliska alternatīva zobu balināšanai zobārsta kabinetā, jo turpmāk varat balināt zobus savās mājās! Crest 3D White ir vienkārši, droši un ērti lietojamas. Pateicoties revolucionārajai Advanced Seal tehnoloģijai, tagad zobu balināšanas strēmeles vēl vairāk piestiprinās zobu virsmai visas balināšanas procedūras laikā. Jaunās Crest 3D White zobu balināšanas strēmeles ir izstrādātas, zobu emaljas aizsardzībai izmantojot tos pašus materiālus, ko izmanto jūsu zobārsts.